Coca cola flaskereol 70'erne.

Coca cola flaskereol 70'erne.
1483093. Coca cola flaskereol 70'erne.

blikstativ inkl. 6 flasker, stativmål 20,5 x 13,5 cm.

Overfladeslitage, mindre ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.421