CUP i sølv, David Andersen, vægt 453 gram.

147379. CUP i sølv, David Andersen, vægt 453 gram.

Stemplet DA,, 830 S, 7089 A. Gravering: "Direktor Lars Hüllert, for 5 års fremragende skandinavisk samarbejde a/s Eik & HHauskens maskinforretning". Højde 18 cm.
Bruttovægt, fyldte fødder.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bruttovægt, fyldte fødder.

Brugsslitage.

Antal besøg: 786