SOFA, Duxello, 1950'erne-1960'erne.

146742. SOFA, Duxello, 1950'erne-1960'erne.

Bøg, grønt stof. Længde 130 cm, bredde 70 cm, højde 86 cm.

Brugsslitage, pletter på stof, ridser på armlæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.343