RING, 18 kt mat hvidguld med akvamarin.

146262. RING, 18 kt mat hvidguld med akvamarin.

Størrelse 17 ¼, vægt 7 gram. Model Love Ring, design Charlotte Lynggaard. Stemplet Ole L (Ole Lynggaard).

Ring i 18 K hvidguld med akvamarin. "Love Ring", design af Charlotte Lynggaard. Stemplet Ole L (Ole Lynggaard).

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

W.A. Bolin
Antal besøg: 2.311