DISPLAYSKABE med belysning, gran, engelsk stil.

146015. DISPLAYSKABE med belysning, gran, engelsk stil.

højde 174, bredde 99, dybde 37.

Brugsslitage og nøglehulsindlæg mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.105