GNISTBESKYTTELSE, første halvdel af det 20. århundrede.

145339. GNISTBESKYTTELSE, første halvdel af det 20. århundrede.

Metal. Glaseret facade i forskellige farver og dekoration malet med fugle. Vinklet. Længde 58, højde 90 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 987