MICHAEL QVARSEBO. Offsettryk.

MICHAEL QVARSEBO. Offsettryk.
1450185. MICHAEL QVARSEBO. Offsettryk.

Komposition med guldsmede, signeret og nummereret 60/200, dateret 1976, 48x69 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Michael Qvarsebo (Født 1945)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Michael Qvarsebo (Født 1945)

Antal besøg: 436