RYGEBORD, første fjerdedel af det 20. århundrede.

144709. RYGEBORD, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Egetræ. Rund glaseret plade med underliggende broderi. Buede ben. Diameter 68, højde 63 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 498