LOCKURNA, Rörstrand, første halvdel af det 20. århundrede.

144253. LOCKURNA, Rörstrand, første halvdel af det 20. århundrede.

Dekor af blomster i guld mod blå baggrund, højde 27 cm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 1.544