STRING HYLDE, teak og metal, 1950'erne / 60'erne.

144112. STRING HYLDE, teak og metal, 1950'erne / 60'erne.

To hylder.
Hylde længde og dybde, 78 cm og 20 cm.

Brugsslitage. Hylder med ridser/buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

To hylder.

Antal besøg: 581