SAMEKNIV, monogram signeret, Gunnar Kivimäki, 1979.

144085. SAMEKNIV, monogram signeret, Gunnar Kivimäki, 1979.

Mærket GK 1979. Horn, birk og læder. Knivblad i stål. Samlet længde 24 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.660