AXEL OLSON (1899-1986). "Siesta". Olie på lærred.

144029. AXEL OLSON (1899-1986). "Siesta". Olie på lærred.

Signeret Axel Olson og dateret -45. 38 x 46 cm.

Malingspletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Malingspletter.

Antal besøg: 2.481