DESK, 1970'erne.

DESK, 1970'erne.
143843. DESK, 1970'erne.

Jacaranda laminat, aluminium.
Tre skuffer Bredde 160 cm Dybde 70 cm Højde 71 cm.

Brugsslitage, trykmærke, mangler nøgle.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
143843. DESK, 1970'erne.

Jacaranda laminat, aluminium.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 739