143669. Sæt ART, (3), oliemalerier, sign.
Ukendt kunstner, Komposition med farver. Olie på Panel, signeret og utydeligt dateret. 49x60 cm.
Håkan Carlström. Landskab, olie på Panel, signeret. 23 x 18 cm.
Ukendt kunstner. Landskab med hare. Olie på lærred, signeret. Cirka 14,5 x 12 cm.