Sæt ART, (3), oliemalerier, sign.

143669. Sæt ART, (3), oliemalerier, sign.

Ukendt kunstner, Komposition med farver. Olie på Panel, signeret og utydeligt dateret. 49x60 cm.
Håkan Carlström. Landskab, olie på Panel, signeret. 23 x 18 cm.
Ukendt kunstner. Landskab med hare. Olie på lærred, signeret. Cirka 14,5 x 12 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Antal besøg: 1.175