ARNE ANDERSON. Olie på lærred. Underskrevet.

143612. ARNE ANDERSON. Olie på lærred. Underskrevet.

Skov motiv. 62x50 cm.

Brugsslitage. Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skov motiv. 62x50 cm.

Brugsslitage. Mindre pletter.

Antal besøg: 1.419