Kommode, C: 1900.

Kommode, C: 1900.
143354. Kommode, C: 1900.

Birk, valnød farve. Længde 96, bredde 49, højde 100 cm. Støbte beslag. 4 skuffer + 2 små skuffer.

Essay løst, et beslag mangler trækstang. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
143354. Kommode, C: 1900.

Antal besøg: 809