WILLIAM DOMMERSEN. Olie på lærred, signeret.

143160. WILLIAM DOMMERSEN. Olie på lærred, signeret.

"Schiedam på Schelde", 30 x 45 cm.

Reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Reparationer.

Antal besøg: 1.218