GULV, barok, 1700-tallet.

GULV, barok, 1700-tallet.
143056. GULV, barok, 1700-tallet.

Højde 202 cm.
Urskive dateret 1767.

Formentlig kort.
Slitage / ridser / stød / revner, renoveret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 202 cm.
Urskive dateret 1767.

Formentlig kort.

Antal besøg: 1.111