JOSEF SCHIBLI. Farveætsning.

JOSEF SCHIBLI. Farveætsning.
1427770. JOSEF SCHIBLI. Farveætsning.

Mere underholdning for det svenske folk. Signeret og nummereret 24/75 ex. 29x57 cm. Dateret 1976.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Josef Schibli (Født 1925)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Josef Schibli (Født 1925)

Antal besøg: 540