3 AFTENTASKER OG PARAPLY, århundredeskiftet 18/1900.

142734. 3 AFTENTASKER OG PARAPLY, århundredeskiftet 18/1900.

højden på poserne er 14-17 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 867