KARFE, glas, 4 stk, inklusive Orrefors, 1900-tallet.

142329. KARFE, glas, 4 stk, inklusive Orrefors, 1900-tallet.

Fra minimum til maksimum højde: 19,5 og 27,5 cm.

Fugtskader/uklare, ridser, Brugsslitage.
Stik med Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stik med Kantstødt.

Antal besøg: 723