SPISGRUPPE, hvidlakeret, moderne design.

141740. SPISGRUPPE, hvidlakeret, moderne design.

bord, 6 stole, 2 borde, bordhøjde 74, længde 170, bredde 100 og bordenes bredde 50 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 854