BEVERLOO CORNEILLE. Farveætsning.

1413629. BEVERLOO CORNEILLE. Farveætsning.

Komposition med kvinder. Signeret og nummereret HC 22/30 EX. Dateret -99. 31x22 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Beverloo Corneille (1922–2010)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Antal besøg: 380