2 PAR LYS, VÄLLINGKLOCK OG BORDFLAG.

141021. 2 PAR LYS, VÄLLINGKLOCK OG BORDFLAG.

messing, højde 8-50 cm.

møtrik til urbeslaget mangler samt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

messing, højde 8-50 cm.

Antal besøg: 1.098