UKENDT KUNSTNER, olie på Panel, signeret Leif Risagn, dateret.

138669. UKENDT KUNSTNER, olie på Panel, signeret Leif Risagn, dateret.

"Dreng på stranden" Jomfruland, juli -65. 26x34 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 840