IKON, forgyldt messing/maleri, 20. århundrede.

138419. IKON, forgyldt messing/maleri, 20. århundrede.

Med vedhæng og bordstativ. Spilleboks på bagsiden.
Højde 11,5 cm med vedhæng.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 11,5 cm med vedhæng.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.149