SÆTSBORD, tre dele, 20. århundrede.

138002. SÆTSBORD, tre dele, 20. århundrede.

Største bord med flisedekoration. Blomstermotiv. Største borddimensioner; bredde 52 cm, højde 50 cm, dybde 36,5 cm.

Brugsslitage/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage/ridser.

Antal besøg: 621