LAPTOP, 13", Macbook Pro, Apple.

137753. LAPTOP, 13", Macbook Pro, Apple.

Tidligt 2011. s / n C17GDZCBDRJ7.
2,3 GHz i5.
4 GB RAM.
320 GB harddisk.
Kontonavn "macbookpro".
Adgangskode "pawnshop".

Brugsslitage, pletter og ridser på låg.
Kantstøtte i øverste venstre hjørne af skærmen.

Få foretaget en gratis vurdering!

2,3 GHz i5.
4 GB RAM.
320 GB harddisk.
Kontonavn "macbookpro".
Adgangskode "pawnshop".

Antal besøg: 1.253