VÆGPENDUL, Gustav Becker, 1900-tallet.

1373425. VÆGPENDUL, Gustav Becker, 1900-tallet.

Vægpendel med højde 57, længde 42 cm.

Plaquemærket, ikke fuldt gennemgået, Overfladeslitage, ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 440