ÅKE HELLMAN. (Finland), litografi, sign. og dat. -55.

1372185. ÅKE HELLMAN. (Finland), litografi, sign. og dat. -55.

Mandolinspiller, billedstørrelse 59 x 42.
Signeret, mærket AL og dateret.

Ikke undersøgt uden for rammen. Gulning/pletter på steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.386