137146. Sæt 3 stk.
137146. Sæt 3 stk.
Jarmila Haklova-Bulla, Pastel, Portræt. Signeret Jarmila -92. Mål 39 x 31 cm.
Ewa Hybinette, Pastel, havnemotiv. Signeret og dateret -59.
Mål 32 x 40,5 cm.
Ebbe Eberhardson, Farvelitografi. Signeret og nummereret 21/50. Mål 45 x 33 cm.
Mål 32 x 40,5 cm.