CHIFFONJÉ, sengustaviansk, 1700-/1800-t.

136109. CHIFFONJÉ, sengustaviansk, 1700-/1800-t.

Bejdset fyrretræ og birk. Klap med skuffebeslag. Længde 115 cm, bredde 45 cm, højde 115 cm.

Mindre skader og slitage. Restaureret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.545