COBLE FALD.

COBLE FALD.
135290. COBLE FALD.

Forgyldt dekor, ægte Weimar kobolt. Stemplet "Jutta 521/30" Diameter 32 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
135290. COBLE FALD.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.798