PUIG BARELLA. Gouache.

PUIG BARELLA. Gouache.
1350902. PUIG BARELLA. Gouache.

Urne med blomst. Signeret 55x37 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 605