OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel.

1348852. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel.

Fr Rivera Dagen Helder monogram signeret 1938, 47x61 cm.

Limet, ridset, uindrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limet, ridset, uindrammet.

Antal besøg: 421