SKAB eg i midten af det 20. århundrede.

134868. SKAB eg i midten af det 20. århundrede.

Engelsk stil, antikbehandlet eg. Top med blyindfattede låger, underskab med skuffer og låger. Længde 92, bredde 47, højde 200 cm.

Brugsslitage, huller boret i siderne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 594