Sæt SMYKKER, Sølv, Marcasite.

Sæt SMYKKER, Sølv, Marcasite.
1346647. Sæt SMYKKER, Sølv, Marcasite.

En collier i sølv med slebne marcasitter, halskæde og vedhæng stemplet kattefod, S, 835 Vedhæng højde 5,5 cm Længde 60 cm Et par øreringe i sølv med slebne marcasites Stemplet 925S, ANA Højde 2 cm Et armbånd i sølv med slebne marcasites og hvid sten Stemplet 925, TH Længde 18,5 cm Totalvægt 45,6 gram.

Brugsslitage Mangler en markasit på armbåndet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.953