DISPLAYSKABE slutningen af det 20. århundrede.

134602. DISPLAYSKABE slutningen af det 20. århundrede.

3-dørs med sprosset overdel.Mahogni farve.Længde 130, bredde 44, højde 188 cm.

Uvæsentligt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Brugsslitage.

Antal besøg: 918