MAD SØLV, 48 dele.

MAD SØLV, 48 dele.
134310. MAD SØLV, 48 dele.

12 bordgafler, 12 knive med knive i rustfrit stål, 12 skeer, 12 mokkaskeer. Samlet vægt 2113 gram. Model F. Stemplet WA BOLIN, Stockholm 1957-1965.

48 stykker sølvbestik. Model F. Stemplet WA Bolin, Stockholm 1957-1965.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
134310. MAD SØLV, 48 dele.

Mindre Brugsslitage.

W.A. Bolin
Antal besøg: 1.458