EDVARD MUNCH. EFTER. "Madonna med brochen". Litografisk tryk. Usigneret.

133085. EDVARD MUNCH. EFTER. "Madonna med brochen". Litografisk tryk. Usigneret.

Trykt 1973 for Nordjyllnads Kunstmuseum, Alborg, Danmark 62x47 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.534