HJØRNESKAB, Norge, dateret 1894.

130901. HJØRNESKAB, Norge, dateret 1894.

Udskåret indretning i oldnordisk tradition. Todelt. Dybde 50, bredde 93, højde ca. 200 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.059