CYKELSTAND, plade/støbejern, tidligt 1900-tal.

130778. CYKELSTAND, plade/støbejern, tidligt 1900-tal.

Plads til 5 cykler. Højde 92 cm, bredde 64 cm.

Brugsslitage, eroderet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, eroderet.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 3.016