MANDOLINER, 2 stk, Levin.

MANDOLINER, 2 stk, Levin.
130553. MANDOLINER, 2 stk, Levin.

Levin, længde 65 og 67 cm. Ekstra strenge medfølger.

Revner, skader, ridser, omfattende slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.274