DIVERSE OBJEKTER, gips, træ, blik, keramik, nysølv, messing.

130264. DIVERSE OBJEKTER, gips, træ, blik, keramik, nysølv, messing.

Gipsfiguren. Blikdåse "Sukker". Gøgeur. Træstænk, træske, fad med græskardekoration. Træskål, udskåret. Vase i tin med hanke. Kaffekande Terma, Stig Lindberg. Kontor lysestager, messing, mærket "H. Jn". 3 tønder af nysølv , hvoraf den ene har glasindsats.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.233