ELVINE OSTERMAN, olie på Panel, sign.

129463. ELVINE OSTERMAN, olie på Panel, sign.

Motiv fra Vänersborg, 39x47 cm.

Ubetydelige pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ubetydelige pletter.

Antal besøg: 1.698