SLIDKLAFF SEKRETÆR MED VINDUE OP, bejdset pels.

129337. SLIDKLAFF SEKRETÆR MED VINDUE OP, bejdset pels.

Empirestil, 1900-tallet, højde 200, bredde 106, dybde 53 cm.

Brugsslitage, revner og håndtag mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.031