KOMMODE, engelsk stil, slutningen af det 20. århundrede.

128921. KOMMODE, engelsk stil, slutningen af det 20. århundrede.

Sandsynligvis taksfiner bejdset 4 skuffer.

Fremstår med brugsspor, ridser og stødt højde 79cm, 79cmx47,5cm.

Få foretaget en gratis vurdering!

Auktionshaus Dannenberg
Antal besøg: 1.373