BRICKBORD, mahogni.

BRICKBORD, mahogni.
128784. BRICKBORD, mahogni.

Aftagelig bakke/bordplade, foldekanter, messingbeslag, mahogni farve. Højde 52 cm, udfoldet længde 90x64 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
128784. BRICKBORD, mahogni.

Slitage, ridser.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 4.691