VÆGUR, Union Stjärnsund, Hedemora, 20. århundrede.

128403. VÆGUR, Union Stjärnsund, Hedemora, 20. århundrede.

Højde 54 cm. Nøgle medfølger. Kal 120, S. 153. 7384.

Slitage, mindre skader på indretningen. Ridser på skiven.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 6.736