VÆGPENDUL, rokokostil, midten af det 20. århundrede.

128213. VÆGPENDUL, rokokostil, midten af det 20. århundrede.

Mahogni med dekoration i forgyldt træ. Højde ca 55 cm.

Mindre Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 834